Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

17.10. v 8:30 - Sp. Pelhřimov
17.10. ve 14:30 - TJ Chmelná

Krajský přebor II. - "B"

17.10. v 11:30 - M. Budějovice "B"
17.10. v 17:30 - M. Budějovice "A"

Krajský přebor III. - "C"

3.10. v 10:00 - Sp. Pelhřimov "C"
3.10. v 15:00 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2000-2001

Družstvo "A" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč 16 : 2 12 : 6
SK Jihlava "F" 14 : 4 15 : 3
Sokol Puklice 16 : 2 13 : 5
Sokol Bedřichov "B" 17 : 1 17 : 1
Slavoj Polná 13 : 5 13 : 5
SK Jihlava "D" 16 : 2 13 : 5
SK Jihlava "E" 10 : 8 13 : 5
SKST Intea Třešť "B" 17 : 1 12 : 6
SKP STON Jihlava 12 : 6 12 : 6

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Petr Kozák 60 58 96,67%
Stanislav Sklenář 64 56 87,50%
Václav Jeřábek 40 35 87,50%
Stanislav Janák 56 46 82,14%
Jürgen Ruprecht 32 11 34,38%
Rudolf Obořil 24 18 75,00%

Tabulka soutěže:

1. SK ST INTEA Třešť "A" 18 18 0 0 251 : 73 54
2. SK Jihlava "E" 18 14 1 3 224 : 100 47
3. SK Telč 18 11 2 5 178 : 146 42
4. Slavoj Polná 18 11 1 6 178 : 146 41
5. SKP STON Jihlava 18 8 3 7 170 : 154 37
6. SK ST INTEA Třešť "B" 18 7 3 8 153 : 171 35
7. Sokol Puklice 18 5 4 9 148 : 176 32
8. SK Jihlava "D" 18 4 1 13 125 : 199 27
9. SK Jihlava "F" 18 2 1 15 105 : 219 23
10. Sokol Bedřichov “B” 18 2 0 16 88 : 236 22

Výsledky kvalifikace o oblastní přebor:

1. 2. 3. 4. Body Pořadí
1. Sokol Znojmo "C" X 10:6 10:4 10:3 9 1.
2. SKST Intea Třešť 6:10 X 10:6 10:3 6 2.
3. Solex Žďár nad Sázavou "C" 4:10 6:10 X 10:3 3 3.
4. TJ Vladislav 3:10 3:10 3:10 X 0 4.

Družstvo "B" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Slavoj Polná 8 : 10 4 : 14
SK Jihlava "D" 12 : 6 12 : 6
SK Jihlava "E" 5 : 13 3 : 15
Sokol Puklice 9 : 9 6 : 12
SKP STON Jihlava 9 : 9 11 : 7
SK Telč 6 : 12 9 : 9
SK Jihlava "F" 17 : 1 10 : 8
SKST Intea Třešť "A" 1 : 17 6 : 12
Sokol Bedřichov "B" 15 : 3 10 : 8

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Stanislav Hošek 67 37 55,22%
Jiří Páral 72 38 52,78%
Jiří Kratochvíl 72 30 41,67%
Vladimír Štorek 68 25 36,76%

Tabulka soutěže:

1. SK ST INTEA Třešť "A" 18 18 0 0 251 : 73 54
2. SK Jihlava "E" 18 14 1 3 224 : 100 47
3. SK Telč 18 11 2 5 178 : 146 42
4. Slavoj Polná 18 11 1 6 178 : 146 41
5. SKP STON Jihlava 18 8 3 7 170 : 154 37
6. SK ST INTEA Třešť "B" 18 7 3 8 153 : 171 35
7. Sokol Puklice 18 5 4 9 148 : 176 32
8. SK Jihlava "D" 18 4 1 13 125 : 199 27
9. SK Jihlava "F" 18 2 1 15 105 : 219 23
10. Sokol Bedřichov “B” 18 2 0 16 88 : 236 22

Družstvo "C" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Slavoj Polná "B" 9 : 9 4 : 14
SK Jihlava "G" 16 : 2 18 : 0
K.K. Panská Lhota 11 : 7 4 : 14
SKP STON Jihlava "B" 16 : 2 9 : 9
SK Telč "B" 2 : 16 13 : 5
Sokol Puklice "B" 10 : 8 13 : 5
Sokol Brtnice 11 : 7 12 : 6
HZS Jihlava 13 : 5 13 : 5
Sokol Bedřichov "C" 13 : 5 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Jürgen Ruprecht 72 58 80,56%
Zdeněk Kozák 68 38 55,88%
Josef Forst 52 31 59,62%
Viktor Kopuletý 52 21 40,38%
Hana Švejdová 20 15 75,00%
Vladimír Křivánek 24 12 50,00%

Tabulka soutěže:

1. SK Telč "B" 18 14 2 2 217 : 107 48
2. Slavoj Polná "B" 18 13 3 2 224 : 100 47
3. SK ST INTEA Třešť "C" 18 13 2 3 202 : 122 46
4. K.K. Panská Lhota 18 11 1 6 181 : 143 41
5. SK Jihlava "G" 18 8 3 7 149 : 175 37
6. Sokol Puklice "B" 18 6 2 10 154 : 170 32
7. SKP STON Jihlava "B" 18 4 5 9 141 : 183 31
8. Sokol Brtnice 18 5 1 12 146 : 178 29
9. Sokol Bedřichov "C" 18 3 1 14 102 : 222 25
10. HZS Jihlava 18 3 0 15 104 : 220 23

Družstvo "D" - okresní přebor čtvrté třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "J" 9 : 9 10 : 8
Sokol Bedřichov "E" 15 : 3 16 : 2
Družstevník Velký Beranov "B" 9 : 9 6 : 12
Sokol Brtnice "B" 8 : 10 11 : 7
TJ Věžnice 13 : 5 16 : 2
TJ Kozlov "B" 14 : 4 12 : 6
Sokol Kamenice "B" 14 : 4 16 : 2
K.K. Panská Lhota "C" 10 : 8 11 : 7
K.K. Panská Lhota "D" 18 : 0 18 : 0
SKST Intea Třešť "E" 14 : 4 14 : 4
Sokol Brtnice "C" 18 : 0 16 : 2
TJ Věžnice "B" 17 : 1 18 : 0
TJ Kozlov "C" 17 : 1 18 : 0

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Václav Jeřábek ml. 104 89 85,58%
Vít Křivánek 92 71 77,17%
Miloš Havel 76 50 65,79%
Vlastislav Kučera 76 51 67,11%
Lukáš Bros 44 38 86,36%
Vladimír Křivánek 24 19 79,17%

Tabulka soutěže:

1. Sokol Brtnice "B" 26 24 1 1 365 : 103 75
2. SKST Intea Třešť "D" 26 22 2 2 358 : 110 72
3. Družstevník Velký Beranov "B" 26 22 1 3 374 : 94 71
4. SK Jihlava "J" 26 18 4 4 328 : 160 66
5. TJ Kozlov "B" 26 15 4 7 291 : 177 60
6. TJ Věžnice 26 15 1 10 287 : 181 57
7. K.K. Panská Lhota "C" 26 14 2 10 281 : 187 56
8. Sokol Kamenice "B" 26 10 3 13 203 : 265 49
9. Sokol Brtnice "C" 26 10 0 16 187 : 281 46
10. SKST Intea Třešť "E" 26 8 2 16 213 : 255 44
11. TJ Kozlov "C" 26 4 3 19 113 : 355 37
12. Sokol Bedřichov “E” 26 4 1 21 131 : 337 35
13. K.K. Panská Lhota "D" 26 2 1 23 69 : 399 31
14. TJ Věžnice "B" 26 1 1 24 96 : 392 29

Družstvo "E" - okresní přebor čtvrté třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Kamenice "B" 8 : 10 14 : 4
K.K. Panská Lhota "C" 3 : 15 8 : 10
K.K. Panská Lhota "D" 18 : 0 12 : 6
Družstevník Velký Beranov "B" 2 : 16 4 : 14
Sokol Brtnice "C" 8 : 10 8 : 10
TJ Věžnice "B" 13 : 5 15 : 3
TJ Kozlov "C" 14 : 4 13 : 5
SK Jihlava "J" 5 : 13 7 : 11
Sokol Bedřichov "E" 12 : 6 8 : 10
SKST Intea Třešť "D" 4 : 14 4 : 14
Sokol Brtnice "B" 2 : 16 0 : 18
TJ Věžnice 2 : 16 8 : 10
TJ Kozlov "B" 9 : 9 9 : 9

Úspěšnost hráček a hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Hana Švejdová 68 64 94,12%
Tereza Štorková 80 37 46,25%
Dagmar Hošková 100 35 35,00%
Ivana Janáková ml. 96 32 33,33%
Jan Hošek 15 18 32,14%

Tabulka soutěže:

1. Sokol Brtnice "B" 26 24 1 1 365 : 103 75
2. SKST Intea Třešť "D" 26 22 2 2 358 : 110 72
3. Družstevník Velký Beranov "B" 26 22 1 3 374 : 94 71
4. SK Jihlava "J" 26 18 4 4 328 : 160 66
5. TJ Kozlov "B" 26 15 4 7 291 : 177 60
6. TJ Věžnice 26 15 1 10 287 : 181 57
7. K.K. Panská Lhota "C" 26 14 2 10 281 : 187 56
8. Sokol Kamenice "B" 26 10 3 13 203 : 265 49
9. Sokol Brtnice "C" 26 10 0 16 187 : 281 46
10. SKST Intea Třešť "E" 26 8 2 16 213 : 255 44
11. TJ Kozlov "C" 26 4 3 19 113 : 355 37
12. Sokol Bedřichov “E” 26 4 1 21 131 : 337 35
13. K.K. Panská Lhota "D" 26 2 1 23 69 : 399 31
14. TJ Věžnice "B" 26 1 1 24 96 : 392 29

Turnaj družstev - 7. ročník - jaro

Výsledky divize "A" Výsledky divize "B"
1. Katolický dům Dačice - Havlík, Jahoda, Pavlů 1. FC Kovo Peč
2. Antikov Třešť - Dvořák, Mikeš, Angelis, Burda 2. Obklady Peč
3. Intea Třešť - Kodym, Kantor, Polzer 3. Katolický dům Dačice "B"
4. Česká pošta Třešť 4. Vysočina Hodice
5. Mysliboř "A" 5. Mysliboř "B"
6. Kolej Jarov 6. Starchoňovice
7. Pivaři Třešť 7. Zvolenovice
8. Textil Hezinová

Turnaj GP staršího žactva a dorostu

Hlavní soutěž: Útěcha:
1. Jan Žaloudek - SK Jihlava 1. Kamil Plánka - SK Jihlava
2. Jan Latocha - SK Jihlava 2. Vojtěch Janovský - SK Jihlava
3. - 4. Tomáš Rychlý - SK Jihlava 3. - 4. Jan Pavlíček - SK Telč
3. - 4. Michal Plánka - SK Jihlava 3. - 4. Jan Navrátil - SK Jihlava
5. - 8. Václav Jeřábek - SKST Intea Třešť  
5. - 8. Vít Křivánek - SKST Intea Třešť  
Čtyřhra:  
1. Václav Jeřábek, Vít Křivánek - SKST Intea Třešť
2. Tomáš Rychlý, Souček - SK Jihlava
3. - 4. Michal Plánka, Lukáš Kosztolányi - SK Jihlava, Sokol Brtnice
3. - 4. Jan Žaloudek, Jan Latocha - SK Jihlava

Turnaj družstev - 7. ročník - podzim

Výsledky divize "A" Výsledky divize "B"
1. Antikov Třešť - Dvořák, Mikeš, Angelis, Karásek 1. Česká pošta Třešť
2. Textil Hezinová - Kusáková, Hochman, Marek, Hezina 2. Fitcentrum DP
3. Intea Třešť - Kodym, Kantor, Ďásek 3. Katolický dům Dačice "B"
4. Katolický dům Dačice "A" 4. Vysočina Hodice
5. Mysliboř "A" 5. Obklady Peč
6. Kolej Jarov 6. Starchoňovice
7. Mysliboř "B" 7. Restaurace Krebs
8. FC Peč 8. Zvolenovice

Výsledky 30. ročníku Memoriálu F. Štefana

Dvouhra bez omezení Dvouhra do okresního přeboru
1. Igor Smola - Sokol Studená 1. Stanislav Kozel - Ostrov
2. Zdeněk Zdražil - SK Jihlava 2. Václav Jeřábek - SKST Intea Třešť
3. Jiří Kos - Sokol Znojmo 3. Jiří Kratochvíl - SKST Intea Třešť
4. Martin Poledna - Solex Žďár n. Sázavou 4. Oldřich Veselský - Solex Žďár n. Sázavou
5. Miroslav Ondrovčák - Sokol Znojmo 5. Ludvík Holub ml. - SK Jihlava
6. Vladan Brom - Sokol Bedřichov 6. Pavel Saturka - Sokol Puklice
Dvouhra nad 40 let Čtyřhra bez omezení
1. Zdeněk Zdražil - SK Jihlava 1. Igor Smola - Ondřej Ságl
2. Julius Coufal - Solex Žďár n. Sázavou 2. Zdeněk Zdražl - Pavel Starka
3. Stanislav Sklenář - SKST Intea Třešť 3. Jiří Kos - Miroslav Ondrovčák
4. František Živný - Sokol M. Budějovice 4. Vladan Brom - Marek Wiederlechner
5. Stanislav Kozel - Ostrov  
6. Jiří Kratochvíl - SKST Intea Třešť  

© PK 2002-2017