Domácí utkání

Žádné plánované utkání.

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Aktuálně

Výsledkový servis04.12.2023

V posledním letošním dvojkole si "áčko" na domácích stolech připsalo dvě výhry. Nejprve, v ne úplně snadném utkání, zdolalo TJ Lukov 10 : 6 a následně si poradilo i se Sokolem Jemnice 10 : 4. Áčku, do úplného konce první poloviny soutěže, zbývá odehrát ještě odložené utkání se Slavojem Polná "B".
Družstvo "B" hrálo svá utkání také doma, ale díky problémům se sestavou muselo první utkání se Sokolem Moravské Budějovice odehrát jen ve třech hráčích, i přes toto se srdnatě bilo, ale na lepší výsledek než těsnou prohru 7 : 10 to nestačilo.
Ve druhém utkání se Sokolem Jemnice "B" pak předvedlo neskutečný obrat ze stavu 4 : 8 až ke konečné výhře 10 : 8.
Třetí náš zástupce v krajských soutěžích, družstvo "C", hrál na stolech soupeřů. Bohužel prohrál obě utkání, nejprve 4 : 10 s TJ Lukov "B" a následně 1 : 10 s TJ Mikulovice.
V regionálních soutěžích pak nezaváhalo naše "déčko", které si připsalo další dvě výhry. A to jak se Sokolem Batelov "C" 18 : 0, tak i Sokolem Bedřichov "C" 13 : 5. Naše družstvo "E", složené z mladých hráčů, zatím na výraznější úspěch čeká. Z utkání se Sokolem Kamenice "E" a TJ Zhoř "B" si odneslo shodné prohry 4 : 14, ale výsledky zde rozhodně nejsou prioritou.

Fotogalerie

Sdílej na:

Facebook Twitter


© PK 2002-2017