Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

17.10. v 8:30 - Sp. Pelhřimov
17.10. ve 14:30 - TJ Chmelná

Krajský přebor II. - "B"

17.10. v 11:30 - M. Budějovice "B"
17.10. v 17:30 - M. Budějovice "A"

Krajský přebor III. - "C"

3.10. v 10:00 - Sp. Pelhřimov "C"
3.10. v 15:00 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 1998-1999

Družstvo "A" - oblastní přebor druhé třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč 6:12 11:7
Sokol Rouchovany 11:7 7:11
Sokol Moravské Budějovice "B" 4:14 5:13
Sokol Moravské Budějovice "A" 10:8 10:8
Třebíč 9:9 9:9
Sokol Znojmo "B" 9:9 8:10
Sokol Znojmo "A" 6:12 12:6
Solex Žďár nad Sázavou 9:9 9:9
Žďas Žďár nad Sázavou 11:7 6:12
SK Jihlava 2:16 4:14
Sokol Bystřice nad Perštejnem 6:12 13:5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Stanislav Janák 60 35 58,33%
Stanislav Sklenář 84 48 57,14%
Petr Kozák 68 36 52,94%
Václav Jeřábek 56 20 35,71%

Tabulka soutěže:

1. SK Jihlava 22 16 2 4 273 : 123 56
2. Sokol Mor. Budějovice "B" 22 15 1 6 242 : 154 53
3. Žďas Žďár nad Sázavou 22 15 1 6 240 : 156 53
4. Sokol Znojmo "A" 22 12 2 8 197 : 199 48
5. Solex Žďár nad Sázavou 22 10 5 7 215 : 181 47
6. Sokol Mor. Budějovice "A" 22 10 4 8 223 : 173 46
7. Třebíč 22 7 5 10 176 : 220 41
8. SKST Intea Třešť "A" 22 7 5 10 177 : 219 41
9. Sokol Rouchovany 22 7 3 12 161 : 235 39
10. SK Telč 22 8 0 14 165 : 231 38
11. Sokol Znojmo "B" 22 6 3 13 174 : 222 37
12. Sokol Bystřice nad Peršt. 22 3 1 18 133 : 263 29

Družstvo "B" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Brtnice 13:5 11:7
SKP STON Jihlava 9:9 9:9
Sokol Puklice 12:6 13:5
Slavoj Polná 4:14 7:11
Sokol Bedřichov "B" 14:4 9:9
SK Telč "B" 6:12 10:8
SK Jihlava "C" 7:11 13:5
SK Jihlava "B" 14:4 10:8
Slavoj Polná "B" 5:13 13:5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Rudolf Obořil 60 50 83,33%
Jiří Kratochvíl 72 41 56,94%
Stanislav Hošek 72 39 54,17%
Jiří Páral 64 25 39,06%

Tabulka soutěže:

1. Slavoj Polná "A" 18 15 0 3 237 : 87 48
2. Sokol Bedřichov "B" 18 9 6 3 182 : 142 42
3. SKP STON Jihlava 18 8 8 2 180 : 144 42
4. SKST Intea Třešť "B" 18 10 3 5 181 : 143 41
5. SK Jihlava "B" 18 10 2 6 175 : 149 40
6. SK Telč "B" 18 8 1 9 162 : 162 35
7. SK Jihlava "C" 18 6 2 10 136 : 188 32
8. Sokol Puklice 18 3 5 10 130 : 194 29
9. Sokol Brtnice 18 4 1 13 127 : 197 27
10. Slavoj Polná "B" 18 1 4 13 110 : 214 24

Družstvo "C" - okresní přebor třetí třídy

Výsledky:

Soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "F" 18:0 18:0
HZS Jihlava 10:8 11:7
Družstevník Velký Beranov 12:6 12:6
Slavoj Polná "C" 12:6 12:6
TJ Zhoř 11:7 17:1
Sokol Bedřichov "E" 15:3 12:6
Sokol Kamenice 11:7 16:2
SK Jihlava "G" 12:6 15:3
KK Panská Lhota 13:5 13:5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost
Vladimír Štorek 68 65 95,59%
Josef Forst 64 53 82,81%
Vladimír Křivánek 60 41 68,33%
Zdeněk Kozák 64 40 62,50%
Jiří Pavlíček 20 10 50,00%

Tabulka soutěže:

1. SKST Intea Třešť "C" 18 18 0 0 240 : 84 54
2. HZS Jihlava 18 14 1 3 218 : 106 47
3. Družstevník Velký Beranov 18 10 3 5 191 : 133 41
4. Sokol Kamenice 18 10 2 6 189 : 135 40
5. Slavoj Polná "C" 18 9 1 8 165 : 159 37
6. TJ Zhoř 18 5 4 9 164 : 160 32
7. SK Jihlava "G" 18 6 2 10 157 : 167 32
8. Sokol Bedřichov "E" 18 6 2 10 144 : 180 32
9. KK Panská Lhota 18 3 3 12 134 : 190 27
10. Sokol Bedřichov "F" 18 0 0 18 18 : 306 18

© PK 2002-2017