Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

17.10. v 8:30 - Sp. Pelhřimov
17.10. ve 14:30 - TJ Chmelná

Krajský přebor II. - "B"

17.10. v 11:30 - M. Budějovice "B"
17.10. v 17:30 - M. Budějovice "A"

Krajský přebor III. - "C"

3.10. v 10:00 - Sp. Pelhřimov "C"
3.10. v 15:00 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2013-2014

Družstvo "A" - divize Vysočina

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Moravské Budějovice 8 : 10 4 : 10
Sokol Rovečné 2 : 10 8 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "B" 9 : 9 7 : 10
Slavoj Polná 4 : 10 4 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod 3 : 10 6 : 10
SK Telč 8 : 10 5 : 10
SK Jihlava 4 : 10 4 : 10
Sklo Bohemia Světlá n. Sázavou 6 : 10 2 : 10
CHS Chotěboř 4 : 10 4 : 10
Spartak Pelhřimov "A" 2 : 10 0 : 10
Spartak Pelhřimov "B" 3 : 10 3 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 72 47 65,28 % 13.
Daniel Páral 67 33 49,25% 26.
Jan Bazala 38 3 7,89 % -
Jan Procházka 40 0 0 % 44.

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Černovice-Polesí "B" 7 : 10 10 : 4
SK Jihlava "C" 10 : 2 8 : 10
Sokol Přibyslav 10 : 8 10 : 3
CHS Chotěboř "C" 7 : 10 5 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1 : 10 5 : 9
Sokol Moravské Budějovice "B" 3 : 10 4 : 10
Sokol Rokytnice nad Rokytnou "A" 6 : 10 10 : 8
Sokol Rouchovany 8 : 10 5 :10
Sokol Hrotovice-Valeč "A" 9 : 9 9 : 9
TJ Vladislav 1 : 10 10 : 7
Sokol Náměšť nad Oslavou "A" 10 : 5 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Peštál 71 43 60,56 % 15.
Jiří Páral 75 40 53,33 % 24.
Stanislav Sklenář 75 31 41,33 % 36.
Pavla Růžičková 55 14 25,45 % 46.
Václav Jeřábek ml. 14 4 28,57 % -

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "A" 2 : 16 2 : 16
Slavoj Polná "B" 13 : 5 9 : 9
TJ Družstevník Velký Beranov 9 : 9 6 : 12
SK Telč "C" 16 : 2 6 : 12
SK Jihlava "D" 4 : 14 11 : 7
TJ Zhoř "A" 11 : 7 11 : 7
Sokol Brtnice "B" 8 : 10 9 : 9
Sokol Puklice "A" 5 : 13 6 : 12
TJ Kozlov 13 : 5 16 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Zdeněk Kozák 68 34 50,00 % 22.
Ladislav Nešpor 66 31 46,97 % 24.
Roman Caha 43 20 46,51 % 25.
Miloslav Havel 70 28 40,00 % 30.

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "B" 10 : 8 11 : 7
TJ Družstevník Velký Beranov "B" 13 : 5 13 : 5
Sokol Puklice "C" 8 : 10 12 : 6
TJ Věžnice "A" 9 : 9 13 : 5
Sokol Brtnice "C" 17 : 1 16 : 2
TJ Ekonom Jihlava 5 : 13 13 : 5
SK Jihlava "E" 5 : 13 2 : 16
Sokol Puklice "B" 5 : 13 4 : 14
- - -

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vlastislav Kučera 52 44 84,62 % 3.
Jakub Pittner 35 21 60,00 % 14.
Josef Herkner 61 30 49,18 % 20.
Michal Kovář 25 7 28,00 % -
Anežka Procházková 34 4 11,76 % 31.

 

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Věžnice "B" 10 : 8 13 : 5
Sokol Puklice "D" 11 : 7 10 : 8
SK Telč "D" 11 : 7 10 : 8
SK Jihlava "F" 9 : 9 9 : 9
TJ Zhoř "B" 12 : 6 13 : 5
Sokol Kamenice 11 : 7 11 : 7
KK Panská Lhota 14 : 4 14 : 4

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Václav Jeřábek 45 43 95,56 % 2.
Vladimír Křivánek 52 36 69,23 % 9.
Jan Křivánek 32 22 68,75 % 10.
Jakub Pittner 30 20 67,67 % 12.
Vít Šalanda 40 15 37,50 % 27.
Adam Křivánek 25 6 24,00 % -

 

Tabulka soutěže:


Turnaj družstev rekreačních hráčů - jaro 2014 - 20. ročník30.3. 2014

Divize "A": Divize "B":
1. Česká pošta - Forst, Páral ml., Hochmann, Mikeš 1. Sekáči Dačice - Pokorný, Kadrnožka, Mareš
2. Strachoňovice - Maule, Svoboda, Kalina 2. Troleři - Macháč, Neuman, Kratochvíl
3. Modrá ústřice - Ondráček, Podhráský, Lindourek 3. Česká pošta-B - Pavlíček J.+J., Patočka, Kopuletý
4. Tři promile Hříšice 4. Rytíři
5. Strachoňovice "B" 5. Kmeti Hříšice
6. Nedělní partie 6. Spartak Batelov
7. Řásná 7. NO Stres
8. Pohoda Čenkov 8. Pohodáři
9. SST Mlýnská
10. Parta HIC

Klubový turnaj ve čtyřhrách 5.1.2014

Výsledky:  
1. Havel - Růžičková 5. Kučera - Kopuletý
2. Páral J. - Šalanda 6. Herkner - Procházka
3. Kozák P. - Procházková 7. Nešpor - Kovář L.
4. Caha - Křivánek J. 8. Kovář M. - Pittner

Turnaj veteránů23.12. 2013

Dvouhra: Čtyřhra:
1. Nechvátal 1. Novák P. - Popelář
2. Šlapal 2. Nevrkla - Kovář
3. Kovář 3. Nechvátal - Šigut
4. Novák Petr 4. Šlapal - Novák Z.
5. Kodym  
6. Popelář  
7. Nevrkla  
8. Šigut  
9. Prášek  
10. Novák Zdeněk  

Turnaj družstev rekreačních hráčů - podzim 20133.12. 2013

Divize "A": Divize "B":
1. Česká pošta - Forst, Páral ml., Hochmann 1. Modrá ústřice - Ondráček, Podhráský, Lindourek
2. Strachoňovice - Maule, Svoboda, Kalina 2. Pohoda Čenkov - Pittner, Fencík st., Fencík ml.
3. Tenisté Třešť - Mikeš, Čermák, Novák 3. Česká pošta "B" - Pavlíček, Patočka, Kopuletý
4. ST Skalka 4. Rytíři
5. Sekáči Dačice 5. Troleři
6. Nedělní partie 6. SST Mlýnská
7. Strachoňovice "B" 7. Parta HIC
8. Řásná 8. Pohodáři
9. Tři promile Hříšice 9. No stress
10. Kmeti Hříšice 10. Hráči CZ

© PK 2002-2017