Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

17.10. v 8:30 - Sp. Pelhřimov
17.10. ve 14:30 - TJ Chmelná

Krajský přebor II. - "B"

17.10. v 11:30 - M. Budějovice "B"
17.10. v 17:30 - M. Budějovice "A"

Krajský přebor III. - "C"

3.10. v 10:00 - Sp. Pelhřimov "C"
3.10. v 15:00 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2012-2013

Družstvo "A" - divize Vysočina

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč 5 : 10 10 : 8
Spartak Pelhřimov 5 : 10 0 : 10
Sklo Bohemia Světlá n. Sázavou 9 : 9 4 : 10
Sokol Žďár nad Sázavou "B" 10 : 6 10 : 5
Sokol Žďár nad Sázavou "A" 3 : 10 1 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod 8 : 10 6 : 10
CHS Chotěboř 10 : 7 10 : 3
Sokol Rovečné 9 : 9 9 : 9
TJ Žďár nad Sázavou 6 : 10 6 : 10
TJ Třebíč 10 : 7 10 : 3
Slavoj Polná 6 : 10 4 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 75 60 80,00 % 6.
Daniel Páral 62 37 59,68 % 18.
Vít Křivánek 54 17 31,48 % 38.
Jan Bazala 56 11 19,64 % 42.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Jiskra Humpolec 2 : 10 1 : 10
CHS Chotěboř "B" 2 : 10 1 : 10
SK Jihlava "B" 2 : 10 0 : 10
TJ Žďár nad Sázavou "B" 8 : 10 1 : 10
Sokol Nížkov 5 : 10 3 : 10
TJ Chmelná 2 : 10 8 : 10
Spartak Pelhřimov "B" 2 : 10 1 : 10
Sokol Náměšť nad Oslavou 3 : 10 2 : 10
Stolní tenis Velké Meziříčí 1 : 10 3 : 10
Sokol Moravské Budějovice 2 : 10 2 : 10
Sokol Jemnice 2 : 10 6 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Peštál 38 13 34,21 % -
Stanislav Sklenář 50 14 28,00 % 42.
Jiří Páral 50 11 22,00 % 45.
Pavla Růžičková 54 11 20,37 % 46.

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "A" 2 : 16 1 : 17
Sokol Puklice "A" 8 : 10 7 : 11
Sokol Brtnice "B" 2 : 16 7 : 11
TJ Zhoř "A" 9 : 9 10 : 8
TJ Družstevník Velký Beranov 7 : 11 3 : 15
Slavoj Polná "B" 8 : 10 11 : 7
SK Telč "B" 7 : 11 4 : 14
SK Jihlava "D" 7 : 11 8 : 10
SKST Třešť "D" 9 : 9 11 : 7

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Pavla Růžičková 31 21 67,74 % -
Zdeněk Kozák 71 35 49,30 % 21.
Vlastislav Kučera 76 22 28,95 % 30.
Vladimír Křivánek 61 17 27,87 % 32.

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Družstevník Velký Beranov 5 : 13 9 : 9
Slavoj Polná "B" 3 : 15 3 : 15
SK Telč "B" 0 : 18 5 : 13
SK Jihlava "D" 5 : 13 11 : 7
TJ Zhoř "A" 10 : 8 9 : 9
Sokol Bedřichov "A" 3 : 15 0 : 18
Sokol Puklice "A" 3 : 15 1 : 17
Sokol Brtnice "B" 0 : 18 6 : 12
SKST Třešť "C" 9 : 9 7 : 11

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Miloslav Havel 72 29 40,28 % 25.
Roman Caha 36 12 33,33 % -
Ladislav Nešpor 28 9 32,14 % -
Jan Procházka 70 20 28,57 % 31.
Michal Kovář 42 7 16,67 % 36.

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "C" 18 : 0 -
SK Jihlava "F" 10 : 8 14 : 4
TJ Věžnice "B" 15 : 3 12 : 6
KK Panská Lhota "B" 14 : 4 18 : 0
TJ Zhoř "B" 16 : 2 17 : 1
SK Telč "D" 12 : 6 10 : 8
Sokol Brtnice "C" 8 : 10 16 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Josef Herkner 42 35 83,33 % 1.
Jakub Pittner 48 11 77,08 % 5.
Jan Křivánek 46 12 73,91 % 7.
Anežka Procházková 38 17 55,26 % 18.

Tabulka soutěže:


Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim 2012

Divize "A":  
1. Restaurace U kapra - Caha, Hochman, Nešpor 4. Kmeti Hříšice
2. Česká pošta Třešť "A" - Forst, Svoboda, Vacula 5. Strachoňovice "B"
3. Strachoňovice "A" - Maule, Svoboda, Kalina 6. Dřeváci Třešť
4. Tenisté Třešť 7. Modrá ústřice
5. Sekáči Dačice 8. Pohoda Čenkov
6. Nivo Sport 9. No Stress
7. Česká pošta Třešť "B" 10. Bateláci
8. Květinka Telč 11. SST Mlýnská
  12. Šampióni
Divize "B": 13. Mistři s.r.o.
1. Nedělní partie - Nechvátal, Popelář, Novák 14. DDM Třešť
2. Tři promile Hříšice - Beseda J., Beseda V., Pokorný 15. Parta HIC
3. Řásná - Procházka, Čermák, Dušek 16. Loosers

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro 2013

Divize "A":  
1. Česká pošta Třešť "A" - Forst, Páral J. ml., Vacula 4. Pohoda Čenkov
2. Strachoňovice "A" - Maule, Svoboda, Kalina 5. Rytíři
3. Tenisté Třešť - Mikeš, Čermák, Novák 6. Restaurace U kapra "B"
4. Nivo Sport 7. No stres
5. Nedělní partie 8. Šampióni
6. Sekáči Dačice 9. SST Mlýnská
7. Tři promile Hříšice 10. Paty Mat
8. Řásná 11. Parta HIC
   
Divize "B":  
1. Strachoňovice "B" - Vrba, Žahourek, Tomek  
2. Kmeti Hříšice - Valeš, Beseda, Trojan  
3. Modrá ústřice - Ondráček, Podhrázský, Bártů  

Přebor města Třeště veteránů

Jednotlivci:  
1. Zdeněk Kodym 11. J. Mareš
2. Vladimír Popelář 12. J. Raitrman
3. Viktor Kopuletý  
4. P. Novák Čtyřhry:
5. A. Nevrkla 1. Šlapal - Sklenář
6. L. Šlapal 2. Kopuletý - Šigut
7. J. Sklenář 3. Nevrkla - Gutwald
8. P. Gutwald 4. Popelář - Mareš
9. B. Prášek 5. Novák - Prášek
10. J. Šigut 6. Kodym - Raitrman

© PK 2002-2017