Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

17.10. v 8:30 - Sp. Pelhřimov
17.10. ve 14:30 - TJ Chmelná

Krajský přebor II. - "B"

17.10. v 11:30 - M. Budějovice "B"
17.10. v 17:30 - M. Budějovice "A"

Krajský přebor III. - "C"

3.10. v 10:00 - Sp. Pelhřimov "C"
3.10. v 15:00 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2011-2012

Družstvo "A" - divize Vysočina

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "A" 5 : 10 10 : 8
Sokol Nížkov "A" 10 : 5 10 : 7
Slavoj Polná "A" 10 : 4 9 : 9
TJ Třebíč "A" 3 : 10 10 : 7
SK Jihlava "A" 4 : 10 6 : 10
SB Světlá nad Sázavou "A" 10 : 8 9 : 9
Jiskra Havlíčkův Brod "A" 6 : 10 10 : 2
Spartak Pelhřimov "A" 0 : 10 3 : 10
Jiskra Humpolec "A" 10 : 0 10 : 0
TJ Žďár nad Sázavou "A" 9 : 9 5 : 10
Sokol Rovečné "A" 9 : 9 10 : 5

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 72 47 65,28 % 13.
Daniel Páral 77 45 58,44 % 18.
Vít Křivánek 59 22 37,29 % 34.
Jan Bazala 69 23 33,33 % 37.

Tabulka soutěže:


Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Jemnice "A" 7 : 10 10 : 7
Sokol Nížkov "B" 9 : 9 8 : 10
Sokol Přibyslav "A" 10 : 2 7 : 10
KK Panská Lhota "A" 10 : 3 10 : 2
SK Jihlava "C" 10 : 6 10 : 4
Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 10 : 1 4 : 10
CHS Chotěboř "C" 6 : 10 7 : 10
Slavoj Pacov "A" 10 : 6 10 : 2
Jiskra Humpolec "B" 9 : 9 10 : 6
Sokol Jaroměřice "A" 10 : 2 10 : 2
Hrotovice "A" 9 : 9 10 : 2

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Peštál 65 46 70,77 % 7.
Stanislav Sklenář 75 52 69,33 % 8.
Pavla Růžičková 44 25 56,82 % 22.
Jiří Páral 71 37 52,11 % 27.
Václav Jeřábek ml. 11 3 27,27 %  
Zdeněk Kozák 16 3 18,75 %  

Tabulka soutěže:


Družstvo "C" - regionální přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Bedřichov "A" 10 : 8 1 : 17
Sokol Brtnice "A" 8 : 10 12 : 6
TJ Kozlov "A" 14 : 4 11 : 7
SK Jihlava "D" 7 : 11 9 : 9
Slavoj Polná "B" 6 : 12 8 : 10
SK Telč "C" 8 : 10 15 : 3
TJ Zhoř "A" 9 : 9 12 : 6
Sokol Puklice "A" 12 : 6 6 : 12
Družstevník Velký Beranov 6 : 12 12 : 6

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Zdeněk Kozák 72 47 65,28 % 11.
Jiří Kratochvíl 67 39 58,21 % 17.
Vlastislav Kučera 68 26 38,24 % 32.
Vladimír Křivánek 32 13 40,63 %  
Pavla Růžičková 20 14 70,00 %  

Tabulka soutěže:


Družstvo "D" - regionální přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Brtnice "B" 17 : 1 14 : 4
TJ Ekonom Jihlava "A" 6 : 12 13 : 5
Sokol Puklice "B" 12 : 6 11 : 7
Sokol Puklice "C" 13 : 5 11 : 7
Družstevník Velký Beranov "B" 18 : 0 14 : 4
SK Jihlava "E" 11 : 7 11 : 7
TJ Věžnice "A" 10 : 8 13 : 5
KK Panská Lhota "B" 13 : 5 12 : 6
Sokol Bedřichov "B" 8 : 10 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vlastislav Kučera 39 32 82,05 % 4.
Miloslav Havel 71 54 76,06 % 8.
Michal Kovář 58 39 67,24% 11.
David Neradný 36 23 63,89 % 12.
Jan Procházka 70 41 58,57 % 18.

Tabulka soutěže:


Družstvo "E" - regionální přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
KK Panská Lhota "D" 14 : 4 9 : 9
TJ Věžnice "B" 9 : 9 6 : 12
TJ Zhoř "B" 15 : 3 16 : 2
KK Panská Lhota "C" 12 : 6 9 : 9
Sokol Bedřichov "C" 18 : 0 18 : 0
SK JIihlava "F" 13 : 5 9 : 9
SK Telč "D" 4 : 14 2 : 16

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jakub Pittner 54 36 66,67 % 13.
Josef Herkner 54 35 64,81 % 14.
Jan Křivánek 55 32 58,18 % 15.
Anežka Procházková 50 22 44,00 % 19.

Tabulka soutěže:


Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro 2012

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Restaurace "U kapra" - Caha, Nešpor, Hochman 1. DDM "A" - Kopuletý, Švejdová, Machač, Mertl
2. Nivo Sport "A" - Michl, Ketner, Bláha 2. Květinka Telč - Irha O., Irha P., Všohájek
3. Česká pošta "A" - Forst, Prokop, Páral 3. Nedělní partie - Popelář, Nechvátal, Novák
4. Telč 4. Řásná
5. Tenisté Třešť 5. Pohoda Čenkov
6. Strachoňovice 6. Polena Třešť
7. Nivo Sport "B" 7. Modrá ústřice
8. Česká pošta "B" 8. Team Řečice
9. Tři promile Hříšice 9. SST Mlýnská
10. Kmeti Hříšice 10. DDM Třešť "B"
  11. No Stres
  12. Parta HIC

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim 2011

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Restaurace "U kapra" - Caha, Nešpor, Dvořák 1. Nivo Sport "B" - Hrach, Winkler, Rakouský
2. Nivo Sport - Michl, Ketner, Bláha 2. Kmeti Hříšice - Beseda, Valeš, Kohout
3. Česká pošta "A" - Forst, Prokop, Kalina 3. Česká pošta "B" - Tomek, Kopuletý, Pavlíček
4. Strachoňovice 4. VOGR
5. Tenisté Třešť 5. Květinka Telč
6. Tři promile Hříšice 6. Beastie Hands
  7. Team Řečice
  8. Atleti Třešť
  9. Řásná
  10. Amatéři Hodická
  11. Parta HIC
  12. SST Mlýnská Studená
  13. Křížovky
  14. DDM Třešť

© PK 2002-2017