Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

17.10. v 8:30 - Sp. Pelhřimov
17.10. ve 14:30 - TJ Chmelná

Krajský přebor II. - "B"

17.10. v 11:30 - M. Budějovice "B"
17.10. v 17:30 - M. Budějovice "A"

Krajský přebor III. - "C"

3.10. v 10:00 - Sp. Pelhřimov "C"
3.10. v 15:00 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2006-2007

Družstvo "A" - krajský přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "B" 7 : 10 6 : 10
Sokol Ostrov nad Oslavou 7 : 10 10 : 4
Slavoj Polná "A" 10 : 1 10 : 6
Žďas Žďár nad Sázavou "B" 6 : 10 10 : 4
ST Velké Meziříčí 7 : 10 10 : 2
Sokol Jaroměřice "A" 10 : 7 10 : 5
Sokol Rouchovany 10 : 4 9 : 9
Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 8 : 10 10 : 6
CHS Chotěboř "B" 9 : 9 10 : 2
Žďas Žďár nad Sázavou "C" 10 : 7 10 : 5
Sokol Nížkov 10 : 5 4 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 71 62 87,32 % 2.
Stanislav Sklenář 74 40 54,05 % 22.
Václav Jeřábek ml. 62 31 50,00 % 26.
Vít Křivánek 47 21 44,68 % 32.

Tabulka soutěže:

1. SK Telč "B" 22 15 3 4 201 : 132 55
2. Sokol Nížkov 22 16 1 5 190 : 120 55
3. SK ST Třešť "A" 22 13 2 7 193 : 147 50
4. Sokol Ledeč nad Sázavou "A" 22 13 2 7 175 : 154 50
5. Žďas Žďár nad Sázavou "C" 22 11 4 7 188 : 163 48
6. CHS Chotěboř "B" 22 10 3 9 165 : 163 45
7. Sokol Rouchovany 22 10 2 10 161 : 166 44
8. Sokol Jaroměřice "A" 22 8 3 11 168 : 176 41
9. Žďas Žďár nad Sázavou "B" 22 8 3 11 149 : 176 41
10. ST Velké Meziříčí 22 8 1 13 131 : 190 39
11. Sokol Ostrov nad Oslavou 22 5 2 15 152 : 191 34
12. Slavoj Polná "A" 22 2 0 20 117 : 212 26

Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Třebíč "B" 8 : 10 10 : 2
Sokol Žďár nad Sázavou "C" 6 : 10 5 : 10
Jiskra Vojnův Městec "A" 10 : 4 10 : 6
Jiskra Humpolec "A" 4 : 10 2 : 10
Slavoj Pacov "A" 9 : 9 10 : 2
Sokol Rovečné "A" 5 : 10 7 : 10
Sokol Bystřice nad Perštejnem 10 : 3 9 : 9
Spartak Plehřimov "C" 10 : 5 10 : 2
SK Jihlava "B" 10 : 4 10 : 7
Jiskra Havlíčkův Brod "B" 10 : 0 10 : 2
SB Světlá nad Sázavou "A" 6 : 10 5 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jaroslav Peštál 64 38 59,38 % 17.
Václav Jeřábek st. 67 39 58,21 % 18.
Jiří Kratochvíl 69 35 50,72 % 26.
Jiří Páral 68 34 50,00 % 27.

Tabulka soutěže:

1. Sokol Rovečné "A" 22 20 0 2 215 : 103 62
2. SB Světlá nad Sázavou "A" 22 19 0 3 204 : 98 60
3. Jiskra Humpolec "A" 22 17 1 4 206 : 96 57
4. Sokol Bystřice nad Perštejnem 22 12 2 8 168 : 141 48
5. SK ST Třešť "B" 22 11 2 9 177 : 145 46
6. Slavoj Pacov "A" 22 10 2 10 157 : 158 44
7. Sokol Žďár nad Sázavou "C" 22 9 2 11 173 : 161 42
8. Jiskra Vojnův Městec "A" 22 9 1 12 133 : 163 41
9. SK Jihlava "B" 22 9 0 13 168 : 161 40
10. TJ Třebíč "B" 22 6 3 13 121 : 196 37
11. Spartak Plehřimov "C" 22 1 2 19 78 : 211 26
12. Jiskra Havlíčkův Brod "B" 22 1 1 20 46 : 213 25

Družstvo "C" - krajský přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
TJ Chmelná "B" 1 : 10 3 : 10
Žďas Žďár nad Sázavou "D" 4 : 10 3 : 10
Sokol Nížkov "B" 0 : 10 10 : 7
Spokar Pelhřimov "A" 5 : 10 9 : 9
CHS Chotěboř "D" 1 : 10 6 : 10
Sokol Náměšť nad Oslavou 2 : 10 1 : 10
TJ Vladislav "A" 1 : 10 2 : 10
ZŠ Nuselská - Dvořák H.B. 3 : 10 7 : 10
CHS Chotěboř "C" 6 : 10 3 : 10
Jiskra Humpolec "B" 7 : 10 7 : 10
ST Velké Meziříčí "B" 10 : 5 10 : 6

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Daniel Páral 65 40 61,54 % 17.
Pavel Saturka 52 17 32,69 % 40.
Petr Vacula 57 16 28,07 % 44.
Vlastislav Kučera 46 11 23,91 % 46.

Tabulka soutěže:

1. Sokol Náměšť nad Oslavou 22 19 1 2 210 : 98 61
2. CHS Chotěboř "C" 22 16 3 3 207 : 123 57
3. CHS Chotěboř "D" 22 13 4 5 196 : 145 52
4. Sokol Nížkov "B" 22 12 4 6 185 : 138 50
5. TJ Chmelná "B" 22 12 3 7 186 : 128 48
6. Žďas Žďár nad Sázavou "D" 22 12 1 9 162 : 148 47
7. ZŠ Nuselská - Dvořák H.B. 22 10 2 10 167 : 151 44
8. Jiskra Humpolec "B" 22 9 1 12 148 : 191 41
9. TJ Vladislav "A" 22 8 1 13 151 : 174 39
10. Spokar Pelhřimov "A" 22 5 1 16 124 : 201 33
11. SK ST Třešť "C" 22 3 1 18 100 : 207 29
12. ST Velké Meziříčí "B" 22 2 0 20 81 : 213 26

Družstvo "D" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Slavoj Polná "C" 17 : 1 18 : 0
Družstevník Velký Beranov "A" 10 : 8 11 : 7
TJ Kozlov "A" 10 : 8 11 : 7
TJ Ekonom Jihlava "A" 12 : 6 13 : 5
KK Panská Lhota "B"
17 : 1 16 : 2
Sokol Puklice "B" 14 : 4 12 : 6
STON Jihlava "A"
10 : 8 9 : 9

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Daniel Páral 56 52 92,86 % 2.
Vlastislav Kučera 56 38 67,86 % 8.
František Nevrkla 52 32 61,54 % 11.
Jiří Páral ml. 36 19 52,78 % 16.
Pavla Růžičková 20 14 70,00 % 3. (nezař.)

Tabulka soutěže:

1. SK ST Třešť "D" 14 13 1 0 180 : 72 41
2. STON Jihlava "A" 14 11 1 2 184 : 68 37
3. Družstevník Velký Beranov "A" 14 9 0 5 149 : 103 32
4. TJ Kozlov "A" 13 6 1 6 123 : 111 26
5. TJ Ekonom Jihlava "A" 14 4 2 8 107 : 145 24
6. Sokol Puklice "B" 14 3 2 9 111 : 141 22
7. Slavoj Polná "C" 13 3 0 10 65 : 169 19
8. KK Panská Lhota "B" 14 1 3 10 71 : 181 19

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro 2007

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Nivo Sport - Marek st., Marek ml., Ketner 1. Strachoňovice - Vrba, žahourek, Tomek
2. ST Třešť - Kučera P., Mikeš, Havel 2. Nedělní partie - Kovář, Šlapal, Nechvátal
3. Česká pošta Třešť - Pavlíček, Kopuletý, Forst 3. Naděje Třešť - Irha, Neradný, Ostružár
4. Restaurace "U kapra" 4. Sekáči Dačice
5. Kolej Jarov 5. Mysliboř
6. Amplus Třešť 6. DDM Třešť
7. KD Dačice 7. Hříšice
8. Český Rudolec 8. Hodice
9. Česká pošta Třešť "B" 9. Mrákotín
10. KK Třešť  

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim 2006

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Kolej Jarov - Lysý, Novák, Koudela 1. Amplus - S. Hošek, J. Hošek, Janáková, Štorková
2. Restaurace "U kapra" - Caha, Burda, Mikeš 2. KK Třešť - Kovář, Popelář, Křikava
3. Česká pošta Třešť - Pavlíček, Kopuletý, Kalina 3. Květinka Telč - Koláček, Irha, Tůma
4. ST Třešť 4. Hříšice
5. Nivo Sport 5. Alterna
6. Mysliboř 6. Strachoňovice
7. Česká pošta Třešť "B" 7. Naděje Třešť
8. Pávov 8. DDM Třešť

© PK 2002-2017