Domácí utkání

Divize Vysočina - "A"

17.10. v 8:30 - Sp. Pelhřimov
17.10. ve 14:30 - TJ Chmelná

Krajský přebor II. - "B"

17.10. v 11:30 - M. Budějovice "B"
17.10. v 17:30 - M. Budějovice "A"

Krajský přebor III. - "C"

3.10. v 10:00 - Sp. Pelhřimov "C"
3.10. v 15:00 - SK Horní Ves "A"

Z fotogalerie

Podpořte nás

Dobromat.cz

Podporuje nás

znak Třeště

Výsledky sezóny 2004-2005

Družstvo "A" - divize Vysočina

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "A" 8 : 10 4 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod "B" 7 : 10 7 : 10
CHS Chotěboř "A" 9 : 9 3 : 10
TJ Třebíč "A" 5 : 10 5 : 10
Sokol Moravské Budějovice "A" 7 : 10 5 : 10
TJ Chmelná "A" 5 : 10 4 : 10
Spartak Pelhřimov "A" 2 : 10 2 : 10
Sokol Přibyslav "A" 3 : 10 4 : 10
Jiskra Havlíčkův Brod "A" 10 : 8 5 : 10
SK Jihlava "A" 4 : 10 4 : 10
Sokol Bedřichov "A" 7 : 10 2 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Petr Kozák 74 50 67,57 % 9.
Stanislav Sklenář 58 20 34,48 % 45.
Václav Jeřábek ml. 65 16 24,62 % 49.
Vít Křivánek 61 10 16,39 % 50.

Tabulka soutěže:

1. Sokol Bedřichov "A" 22 20 0 2 215 : 112 62
2. SK Jihlava "A" 22 16 3 3 209 : 131 57
3. TJ Chmelná "A" 22 15 4 3 206 : 118 56
4. CHS Chotěboř "A" 22 14 2 6 191 : 141 52
5. Spartak Pelhřimov "A" 22 12 1 9 188 : 141 47
6. TJ Třebíč "A" 22 10 1 11 148 : 169 43
7. Sokol Přibyslav "A" 22 8 5 9 165 : 172 43
8. Sokol Moravské Budějovice "A" 22 10 0 12 147 : 173 42
9. SK Telč "A" 22 9 1 12 150 : 186 41
10. Jiskra Havlíčkův Brod "B" 22 4 1 17 123 : 209 31
11. Jiskra Havlíčkův Brod "A" 22 3 1 18 122 : 207 29
12. SKST Třešť "A" 22 1 1 20 112 : 217 25

Družstvo "B" - krajský přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Telč "B" 7 : 10 10 : 5
Slavoj Pacov "A" 9 : 9 6 : 10
Jiskra Humpolec "B" 10 : 8 10 : 8
Slavoj Polná "A" 3 : 10 10 : 7
SK Jihlava "C" 4 : 10 9 : 9
Sokol Rovečné "A" 10 : 6 6 : 10
Spartak Velké Meziříčí "A" 8 : 10 8 : 10
CHS Chotěboř "B" 8 : 10 10 : 6
Žďas Žďár nad Sázavou "B" 2 : 10 1 : 10
Sokol Moravské Budějovice "C" 10 : 2 0 : 10
Sokol Jaroměřice "A" 5 : 10 5 : 10

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Kratochvíl 77 48 62,34 % 14.
Jaroslav Peštál 72 37 51,39 % 25.
Václav Jeřábek st. 32 13 40,63 % 36.
Jiří Páral 69 25 36,23 % 40.

Tabulka soutěže:

1. Žďas Žďár nad Sázavou "B" 22 19 2 1 215 : 102 62
2. Spartak Velké Meziříčí "A" 22 18 2 2 213 : 120 60
3. SK Jihlava "C" 22 17 2 3 205 : 123 58
4. Sokol Rovečné "A" 22 10 5 7 187 : 159 47
5. Sokol Jaroměřice "A" 22 11 3 8 181 : 175 47
6. Sokol Moravské Budějovice "C" 22 8 2 12 162 : 175 40
7. Slavoj Polná "A" 22 7 3 12 154 : 178 39
8. Slavoj Pacov "A" 22 7 3 12 152 : 185 39
9. SKST Třešť "B" 22 7 2 13 151 : 190 38
10. SK Telč "B" 22 7 2 13 148 : 191 38
11. CHS Chotěboř "B" 22 5 4 13 146 : 195 36
12. Jiskra Humpolec "B" 22 0 2 20 97 : 218 24

Družstvo "C" - okresní přebor první třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Brtnice "A" 11 : 7 15 : 3
SK Jihlava "E" 11 : 7 10 : 8
STON Jihlava "A" 3 : 15 5 : 15
Sokol Puklice "A" 14 : 4 10 : 8
SK Jihlava "D" 13 : 5 18 : 0
Slavoj Polná "B" 12 : 6 8 : 10
Sokol Bedřichov "B" 11 : 7 11 : 7
Družstevník Velký Beranov "A" 10 : 8 14 : 4
Sokol Puklice "B" 14 : 4 14 : 4

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Jiří Kratochvíl 63 53 84,13 % 3.
Pavla Růžičková 69 41 59,42 % 14.
Jürgen Ruprecht 51 29 56,89 % 17.
Zdeněk Kozák 71 40 56,34 % 19.

Tabulka soutěže:

1. SKST Třešť "C" 18 15 0 3 205 : 119 48
2. STON Jihlava "A" 18 12 4 2 208 : 116 46
3. Slavoj Polná "B" 18 10 3 5 176 : 148 41
4. SK Jihlava "E" 18 6 6 6 175 : 149 36
5. SK Jihlava "D" 18 6 6 6 146 : 178 36
6. Sokol Bedřichov "B" 18 5 6 7 160 : 164 34
7. Sokol Brtnice "A" 18 5 6 7 159 : 165 34
8. Družstevník Velký Beranov "A" 18 5 5 8 153 : 171 33
9. Sokol Puklice "A" 18 3 5 10 136 : 188 29
10. Sokol Puklice "B" 18 1 3 14 102 : 222 23

Družstvo "D" - okresní přebor druhé třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
SK Jihlava "F" 15 : 3 11 : 7
TJ Kozlov "A" 12 : 6 11 : 7
Sokol Bedřichov "C" 10 : 8 9 : 9
SK Telč "C" 7 : 11 5 : 13
KK Panská Lhota "A" 5 : 13 6 : 12
TJ Zhoř "A" 6 : 12 9 : 9
TJ Ekonom Jihlava "A" 8 : 10 2 : 16
Sokol Kamenice "A" 9 : 9 10 : 8
KK Panská Lhota "B" 15 : 3 7 : 11

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Vladimír Křivánek 56 41 73,21 % 6.
František Nevrkla 72 37 59,42 % 20.
Vlastislav Kučera 68 29 42,65 % 25.
Radek Lysý 44 6 13,64 % 38.

Tabulka soutěže:

1. KK Panská Lhota "A" 18 16 1 1 219 : 105 51
2. SK Telč "C" 18 13 2 3 186 : 138 46
3. TJ Ekonom Jihlava "A" 18 9 4 5 185 : 139 40
4. TJ Zhoř "A" 18 9 3 6 179 : 145 39
5. TJ Kozlov "A" 18 8 3 7 166 : 158 37
6. SKST Třešť "D" 18 7 3 8 157 : 167 35
7. Sokol Bedřichov "C" 18 4 4 10 144 : 180 30
8. Sokol Kamenice "A" 18 4 2 12 141 : 183 28
9. SK Jihlava "F" 18 4 2 12 120 : 204 28
10. KK Panská Lhota "B" 18 2 4 12 123 : 201 26

Družstvo "E" - okresní přebor třetí třídy

Výsledky:

soupeř 1. kolo 2. kolo
Sokol Brtnice "C" 13 : 5 16 : 2
KK Panská Lhota "C" 15 : 3 14 : 4
SK Telč "D" 9 : 9 5 : 13
Sokol Puklice "C" 0 : 18 3 : 15
TJ Věžnice "B" 13 : 5 11 : 7
SK Jihlava "G" 2 : 16 7 : 11
Sokol Bedřichov "D" 18 : 0 18 : 0
TJ Věžnice "A" 8 : 10 11 : 7
Sokol Brtnice "B" 6 : 12 15 : 3

Úspěšnost hráčů:

Jméno Zápasy Výhry Úspěšnost Pořadí na žebříčku úspěšnosti
Daniel Páral 68 48 70,59 % 12.
Jiří Páral 50 34 68,00 % 15.
Aleš Musil 64 37 57,81 % 19.
David Neradný 44 16 36,36 % 32.
David Ostružár 34 9 26,47 % 33.

Tabulka soutěže:

1. Sokol Puklice "C" 18 18 0 0 278 : 45 54
2. SK Telč "D" 18 14 1 3 204 : 120 47
3. Sokol Brtnice "B" 18 11 1 6 197 : 127 41
4. SK Jihlava "G" 18 11 1 6 192 : 132 41
5. SKST Třešť "E" 18 10 1 7 188 : 140 39
6. TJ Věžnice "A" 18 9 0 9 177 : 147 36
7. KK Panská Lhota "C" 18 6 1 11 136 : 188 31
8. TJ Věžnice "B" 18 5 0 13 133 : 190 28
9. Sokol Brtnice "C" 18 3 1 14 103 : 221 25
10. Sokol Bedřichov "D" 18 0 0 18 15 : 309 18

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - jaro

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. Antikov Třešť - Mikeš, Hezina, Dvořák 1. Mysliboř - Skoumal, Kocourek, Kučera
2. KD Dačice "B" - Dvořák, Kopuletý, Mareš 2. Pávov - Kovalík, Pešek, Pěnička
3. Restaurace "U kapra" - Caha, Burda, Hochman 3. ST Třešť - Pěnička D., Nešpor, Čáp
4. Jahoda Dačice 4. Naděje Třešť
5. Nivo Sport 5. Strachoňovice
6. KD Dačice "A" 6. KK Třešť
7. Česká pošta 7. Obklady Peč
8. K4 Slavonice 8. Květinka Telč
  9. Hříšice

Turnaj družstev neregistrovaných hráčů - podzim

Výsledky divize "A": Výsledky divize "B":
1. KD Dačice - Havlík, Novotný, Štěpánek 1. Pávov - Vacula, Kovalík, Pešek
2. Antikov Třešť - Mikeš, Čermák, Hezina 2. Česká pošta "B" - Maule, Kopuletý, Hamerník
3. Nivo Sport - Hrach, Marek st., Winkler 3. ST Třešť - Pěnička D., Nešpor, Čáp
4. KD Dačice "B" 4. Strachoňovice
5. Kolej Jarov 5. Hříšice
6. Restaurace "U kapra" 6. Mysliboř "B"
7. Česká pošta 7. KK Třešť
8. Mysliboř "A" 8. Květinka Telč

© PK 2002-2017